«Надра України» планує буріння свердловини №19 на Ретичинській площі

Події

Національна акціонерна компанія «Надра України» планує продовжити геологічне вивчення з подальшим видобуванням газу та бурінням нової свердловини на Ретичинській площі, що на Львівщині. Про це повідомляється 15 листопада 2019р в реєстрі оцінки впливу на довкілля (ОВД) Міністерства енергетики та захисту довкілля України.

Згідно базового варіанту намірів планують продовжити геологічне вивчення Ретичинської площі, а саме дослідно-промислову розробку. Зазначають, що відновлять експлуатацію свердловини №2, №4 та №11 з очікуваними дебітами до 1-2 тис куб м /добу. А також планується проведення буріння розвідувальної свердловин №19 та виконання комплексу дослідно-випробувальних робіт на ній.

Очікуваний об’єм видобутку природного газу за технологічний період розробки протягом 2019-2040рр - 28 млн куб м газу.

За планом технічної альтернативи намірів, передбачено освоєння усіх запасів вуглеводнів промислової категорії С1 та С2, захищених ДП «Західукргеологією» у Державній комісії по запасам України, за рахунок введення до експлуатаційного фонду свердловини №1 (після її відновлення) та буріння додаткових розвідувальних свердловин №№ 20 – 23.

Нагадаємо, що В 2016р Держгеонадра за результатами проведеної перевірки, у зв’язку з виявленими порушеннями, призупинила дію спецдозволу на користування надрами на Ретичинській площі (№ 2337 від 12.08.2009 р).

Довідка:

Ретичинська площа займає 23,3кв км. Глибини існуючих на площі свердловин від 1220-1520м. Площа розташоване у північно-західній частині Більче-Волицької зони Передкартського прогину.

НАК «Надра України» державна компанія, що реалізує інтереси держави та здійснює інвестиційні проекти у геологорозвідувальній галузі на території України. Компанія надає повний комплекс геологорозвідувальних, експлуатаційних та дослідницьких робіт.

На даний час «Надра України» володіє наступними спецдозволами:

  • На видобування корисних копалин:
  1. Мостівське родовище (газ природний) до 2036р;
  2. Південно-Стинавське родовище (нафта, газ природний розчинений у нафті) до 2036р.
  • На геологічне вивчення надр (у тому числі дослідно промислова розробка):
  1. Жадовська площа (газ сланцевих товщ) до 2033р;
  2. Красноїльська площа (нафта, газ природний, газ сланцевий) до 2033р;
  3. Сторожинецька площа (газ сланцевих товщ) до 2033р;
  4. Ортиницька площа (нафта, газ природний) до 2024р;
  5. Вільхівська площа (нафта, газ природний) до 2020р;
  6. Старо-Богородчанська площа (нафта, газ природній, конденсат) до 2020р.
Повернутися назад