«Укрнафта» завершила буріння свердловини №102 на Верхньомасловецькому родовищі

Події

АТ «Укрнафта» завершила спорудження свердловини №102 на Верхньомасловецькому нафтогазовому родовищі. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці компанії 20 вересня 2019р.

Буріння свердловини №102 Верхньомасловецького родовища, що на Львівщині, розпочали 24 червня 2019 року, а вже 2 серпня завершили кріплення експлуатаційної колони. Фактична глибина похило-скерованої свердловини №102 - 1422 м, з відхиленням вибою від вертикалі 193 м, - зазначилив в компанії.

Також прес-служба компанії повідомила, що головним буровим підрядником, даного об'єкту виступив підрозділ «Укрнафта Буріння», тож спорудження свердловини здійснювалось в основному силами фахівців департаменту буріння АТ «Укрнафта». Також слід зазначити, що серед підрядних організацій були залучені всесвітньо відомі сервісні компаній Schlumberger та Weatherford, які застосовували свої передові технології при будівництві даної свердловини.

«Техніко-економічні показники (ТЕП) буріння свердловини №102 значно вищі порівняно з іншими свердловинами родовища. Так комерційна швидкість буріння виросла вдвічі більша, механічна швидкість буріння – у 2,9 разів, ніж на свердловині №10, а це був максимальний показник родовища. Натомість тривалість спорудження даної свердловини скоротилась вдвічі.» - Зазначили в компанії.

Досягнути таких ТЕП буріння вдалось завдяки інноваційному підходу до планування буріння, впровадженню роздільного сервісу окремих технологічних операцій, оптимізації технології буріння та висококваліфікованій роботі команди департаменту буріння.

Також згідно повідомлення прес-служби - Зараз свердловина знаходиться на етапі освоєння. А бурове обладнання переміщують на майданчик, що неподалік, де в наступному році планують буріння свердловин №№103 і 104 цього ж родовища.

Довідка Expro:

Верхньомасловецьке нафтове родовище розташоване у Львівській області, відкрито в 2001 році пошуковою свердловиною №1, де у відкладах менілітової світи в інтервалі 1200-1400м отримано промисловий приплив нафти, з затвердженими в ДКЗ початковими видобувними запасами 582 тис тонн.

Повернутися назад